Gyventojus vėl pakvies visuotinės aplinkos švarinimo akcija „DAROM 2016“

Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 29 straipsnio 8 dalies 2 punktu ir atsižvelgdama į VšĮ ,,Mes darom“ iniciatyvą dėl bendradarbiavimo vykdant visuotinės aplinkos švarinimo akcijos ,,DAROM 2016“ projektą, Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorė Vida Rekešienė 2016 m. balandžio 6 d. pasirašė įsakymą Nr. O1-357 „Dėl visuotinės aplinkos švarinimo akcijos „Darom 2016“ Jurbarko rajone“. Akcija „Darom 2016“ Jurbarko rajone vyks 2016 m. balandžio 23 d.

Nustatyta akcijos darbų pradžia – 2016 m. balandžio 18 d., pabaiga – 2016 m. balandžio 25 d.

Akcijos metu surinktų atliekų išvežimą ir perdavimą jų tvarkytojui vykdys UAB „Jurbarko komunalininkas“.

Už visuotinės aplinkos švarinimo akcijos organizavimą atsakingi savivaldybės biudžetinių bei viešųjų įstaigų vadovai, už viešųjų erdvių bei bendro naudojimo teritorijų tvarkymo darbų organizavimą pagal seniūnijos seniūnaičiams priskirtas teritorijas yra atsakingos seniūnijos.

Siūlome savivaldybės teritorijoje veikiantiems juridiniams ir vykdantiems ūkinę veiklą rajone asmenims organizuoti aplinkos švarinimo darbus savo veiklos teritorijose bei prieigose prie jų.

Jurbarko rajono savivaldybės informacija 

Griežtai draudžiama Jurbarkietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Jurbarkietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Jurbarkietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 35.153.135.60.

Rašyti

Portalo Jurbarkietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Jurbarkas@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Tarp numatomų investicijų į 7 Lietuvos parkus, net 2 – Jurbarko rajone

Siekiant išsaugoti valstybinėje žemėje esančius ypatingą istorinę, architektūrinę, kultūrinę, mokslinę, estetinę, ekologinę ir dendrolog...