Jurbarkiškiai susitiko su partneriais iš Lenkijos

Rugpjūčio 12–14 d. į Ryną (Lenkiją) jų miesto ir gminos mero Juzefo Karpinskio, Tarybos pirmininko Michalo Szcziobuto kvietimu vyko grupė jurbarkiškių, vadovaujama Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Viktoro Ganusausko. Delegaciją sudarė VšĮ Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Gaiva Mačiulaitienė, telekomunikacijų bendrovės „Balticum TV“ Jurbarko regioninės televizijos redaktorė Janina Sabataitienė.

Rugpjūčio 12 d. Ryno savivaldybėje surengtas darbinis pasitarimas, kuriame buvo aptarti nauji Ryno ir Jurbarko rajono savivaldybių planuojami įgyvendinti projektai. VšĮ Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centras pateikė projektą „Jurbarko–Ryno istoriniai keliai“, o Eržvilko kultūros centras „Atviros jaunimo erdvės, sveikatingumo salės ir garso įrašų studijos įrengimas“ projektą. Abu šie projektai iš dalies finansuojami pagal Interreg V-A Lietuva–Lenkija bendradarbiavimo programą. Šiuo metu vyksta pateiktų paraiškų vertinimas. Tikimasi, kad finansavimas bus skirtas abiem projektams.

„Besisvečiuodami pamatėme ypatingai išvystytą vandens turizmą, turėjome galimybę iš arti susipažinti su jo organizavimu. Labai išvystytas ne tik vandens, bet ir dviračių turizmas. Kelionės po Ryno apylinkes metu teko matyti daug keliautojų dviračiais.

Rugpjūčio 13 dieną dalyvavome Viduramžių kultūros festivalyje „Gyvenimas pasienyje“ (Mozūrija 2). Šventė prasidėjo spalvingu paradu istorinėmis Ryno miesto gatvėmis. Vėliau festivalio dalyvius džiugino amatų mugė, senoviniai šokiai, žaidimai, žirgų pasirodymai ir gniaužiantis kvapą vakaro renginys – istorinis riterių mūšis“, – kelionės įspūdžiais dalijosi Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Viktoras Ganusauskas. 

Jurbarko rajono savivaldybė

Griežtai draudžiama Jurbarkietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Jurbarkietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Jurbarkietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 54.210.158.163.

Rašyti

Portalo Jurbarkietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Jurbarkas@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite