Už aukštus pasiekimus kultūros ir meno srityje įteiktos savivaldybės premijos

Jurbarko rajono savivaldybės vadovai bei savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus darbuotojai, už pasiektus aukštus rezultatus kultūros ir meno srityje liepos 25 d. savivaldybėje pagerbė Jurbarko kultūros centro vaikų ir jaunimo teatro „Vaivorykštė“ kolektyvą ir jo vadovę Birutę Šneiderienę bei Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos fortepijono klasės mokinį Dominyką Mačiežą ir jo mokytoją Jovitą Misiūnienę. Šiems meno kūrėjams skirta 1 150 eurų suma.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus padėkos raštus Jurbarko kultūros centro vaikų ir jaunimo teatro „Vaivorykštė“ kolektyvui ir jo vadovei Birutei Šneiderienei, už Lietuvos nacionalinio kultūros centro apdovanojimo „Aukso paukštė“ nominacijoje „Geriausias vaikų, jaunimo (moksleivių) teatras ir vadovas“ įvertinimą, įteikė Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus padėkos raštas taip pat skirtas dešimtmečiui Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos fortepijono klasės mokiniui Dominykui Mačiežai, kuris III-ajame tarptautiniame jaunųjų pianistų ir ansamblių konkurse „Musica pianoforte 2018“ A3 kategorijoje tapo I vietos laureatu ir IV-ajame tarptautiniame jaunimo muzikos konkurse „Su muzika per Europą“ A kategorijoje tapo II vietos laureatu. Už D. Mačiežos paruošimą ir pasiektus rezultatus minėtuose konkursuose padėkos raštu apdovanota ir jo mokytoja Jovita Misiūnienė.

Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius džiaugėsi vaikų ir jaunimo teatro „Vaivorykštė“ ir Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos fortepijono klasės mokinio Dominyko Mačiežos pasiektais rezultatais, kurie yra jų didelio ir sunkaus darbo įvertinimas bei paskata kitiems laimėjimams.

Renginyje dalyvavęs savivaldybės tarybos narys Algirdas Gudaitis pasidžiaugė, kad jo ir tarybos nario Daivaro Rybakovo inicijuotam ir parengtam sprendimo projektui dėl premijų meno kūrėjams skyrimo pritarė ir kiti savivaldybės tarybos nariai, todėl, nors ir nedidelėmis premijomis, šiandien yra galimybė skatinti rajono meno kūrėjus už jų kultūrinę, meninę, kūrybinę raišką.

__________

Jurbarko rajono savivaldybė 2017 m. gruodžio 21 d. sprendimu Nr. T2-354 patvirtino Jurbarko rajono savivaldybės meno kūrėjų ir meno kolektyvų, pasiekusių aukštų rezultatų kultūros ir meno srityse, skatinimo tvarkos aprašą. Šiuo aprašu meno ir kultūros kūrėjams už pastarųjų metų reikšmingą ir aktyvią kultūrinę veiklą, aukštus pasiekimus nacionaliniuose, tarptautiniuose Europos ir pasaulinio lygmens konkursuose skiriamos piniginės premijos. Tvirtinant savivaldybės metinį biudžetą šiam tikslui numatyta 12 tūkst. eurų.

Kandidatus premijai gauti savivaldybės Kultūros ir meno tarybai gali siūlyti savivaldybės kultūros įstaigos, visuomeninės kultūros ir meno organizacijos, meno kolektyvų vadovai ar mokytojai, savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrius, patys kūrėjai.


Išsamiau su tvarkos aprašu galite susipažinti ČIA.

Griežtai draudžiama Jurbarkietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Jurbarkietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Jurbarkietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 35.153.135.60.

Rašyti

Portalo Jurbarkietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Jurbarkas@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Į Airiją susiruošęs jurbarkiškis turėjo, įtariama, suklastotą estišką pažymėjimą

Kauno oro uoste pasieniečiai sulaikė į Airiją susiruošusį Jurbarko savivaldybės gyventoją. Jis kartu su kelionės dokumentais pateikė, įtari...

Atsisakoma perteklinių pažymų apie vaikų sveikatą

Siekdama gerinti vaikų sveikatos priežiūros kokybę ir bendradarbiaudama su šeimos gydytojų bei tėvų bendruomene, Sveikatos apsaugos ministerij...