Ženklu „Už nuopelnus Jurbarko kraštui“ apdovanotas Antanas Puišys

Kovo 9 d. Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius ir savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Darius Juodaitis lankėsi Pažėrų kaime, Girdžių seniūnijoje. Jurbarko rajono savivaldybės ženklu „Už nuopelnus Jurbarko kraštui“ meras apdovanojo šio kaimo gyventoją Antaną Puišį. Apdovanojimas jam įteiktas už patriotizmą, nuoširdų istorinės atminties saugojimą, surandant, atstatant ir daug metų savanoriškai prižiūrint vyriausiojo Lietuvos pokario partizanų vado, partizanų generolo Jono Žemaičio-Vytauto vadavietę. Nors apdovanojimas A. Puišiui turėjo būti įteiktas šiandien, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, tačiau dėl sveikatos problemų šventiniame renginyje jis dalyvauti negalės.


Primename, kad šiandien, 12.00 val. Jurbarko Švč. Trejybės bažnyčioje bus aukojamos Šv. Mišios už Lietuvos nepriklausomybę. 13.30 val. aikštėje prie Vytauto Didžiojo paminklo vyks Jurbarko krašto šaulių priesaikos ir jaunųjų šaulių pasižadėjimo ceremonija 13.45 val. visus kviečiame prisijungti prie Jurbarko jaunimo organizacijų sąjungos inicijuotos Kovo 11-osios eisenos (nuo Vytauto Didžiojo paminklo iki Savivaldybės aikštės). 14.00 val. šventės dalyviai kviečiami įsiamžinti istorinei foto nuotraukai (Savivaldybės aikštėje). 14.30 val. Jurbarko kultūros centre vyks garbingų apdovanojimų iškilmės ir šventinis Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos koncertas „Sujunkim šimtmečius širdim“.

 Maloniai kviečiame dalyvauti.

Griežtai draudžiama Jurbarkietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Jurbarkietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Jurbarkietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 54.224.28.203.

Rašyti

Portalo Jurbarkietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Jurbarkas@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Rimta stuburo trauma nepalaužė Dariaus Čirvinsko

„ Džiaugiuosi, kad po stuburo lūžio ir įsuktų į jį 8 varžtų dar galiu judinti rankas, nes mano likimo draugai to negali“– sukrečiantis...

Pristatytos Lietuvos šimtmečio dainų šventės aktualijos

Muzikos, dainų, šokių ir nepamirštamų įspūdžių žadanti Dainų šventė vasarą visą Lietuvą ir pasaulį kvies kartu minėti valstybės atk...