Ženklu „Už nuopelnus Jurbarko kraštui“ apdovanotas Antanas Puišys

Kovo 9 d. Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius ir savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Darius Juodaitis lankėsi Pažėrų kaime, Girdžių seniūnijoje. Jurbarko rajono savivaldybės ženklu „Už nuopelnus Jurbarko kraštui“ meras apdovanojo šio kaimo gyventoją Antaną Puišį. Apdovanojimas jam įteiktas už patriotizmą, nuoširdų istorinės atminties saugojimą, surandant, atstatant ir daug metų savanoriškai prižiūrint vyriausiojo Lietuvos pokario partizanų vado, partizanų generolo Jono Žemaičio-Vytauto vadavietę. Nors apdovanojimas A. Puišiui turėjo būti įteiktas šiandien, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, tačiau dėl sveikatos problemų šventiniame renginyje jis dalyvauti negalės.


Primename, kad šiandien, 12.00 val. Jurbarko Švč. Trejybės bažnyčioje bus aukojamos Šv. Mišios už Lietuvos nepriklausomybę. 13.30 val. aikštėje prie Vytauto Didžiojo paminklo vyks Jurbarko krašto šaulių priesaikos ir jaunųjų šaulių pasižadėjimo ceremonija 13.45 val. visus kviečiame prisijungti prie Jurbarko jaunimo organizacijų sąjungos inicijuotos Kovo 11-osios eisenos (nuo Vytauto Didžiojo paminklo iki Savivaldybės aikštės). 14.00 val. šventės dalyviai kviečiami įsiamžinti istorinei foto nuotraukai (Savivaldybės aikštėje). 14.30 val. Jurbarko kultūros centre vyks garbingų apdovanojimų iškilmės ir šventinis Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos koncertas „Sujunkim šimtmečius širdim“.

 Maloniai kviečiame dalyvauti.

Griežtai draudžiama Jurbarkietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Jurbarkietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Jurbarkietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 54.162.159.33.

Rašyti

Portalo Jurbarkietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Jurbarkas@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Mokinių tėvai kviečiami suskubti pasirašyti sutartis ir gauti finansavimą vaiko lankomam būreliui

Naujais mokslo metais mokiniams už būrelius jau skiriamas neformaliojo švietimo krepšelis, jo vidutinis dydis siekia 15 eurų per mėnesį vaiku...

Seimas svarstys, ar įteisinti vertinimo kriterijus gydymo paslaugoms

Seimas po pateikimo pritarė Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) siūlymui pakeisti asmens sveikatos priežiūros paslaugų, apmokamų iš Privalo...